Projekty wnętrz nieruchomości

  • Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
  • Słuchamy a następnie tworzymy wnętrza szyte na miarę Twoich oczekiwań.
  • Stosujemy nowoczesne materiały, rozwiązania.
  • Funkcjonalność, wygoda, design.
Przekonaj się o tym.
Styl skandynawski

Styl skandynawski odzwierciedla bardzo wyraźnie charakter terenów z jakich się wywodzi. Szwecja,Norwegia,Dania,Finlandia to kraje o surowym klimacie ,a w związku z tym ich mieszkańcy od wieków musieli zmagać się z trudnościami życia codziennego. Charakterystyczne dla tego stylu jest przedłożenie funkcjonalności i prostoty nad ozdobniki i przepych. Jeżeli stosuje się elementy ozdobne to bardzo dokładnie zrobione i w bardzo małej ilości. Skandynawia to bogactwo lasów i skał,te właśnie materiały dominują w budownictwie tych stron. Wnętrza w tym stylu mają jasny przekaz funkcjonalny i kolorystyczny,czyste i uporządkowane przestrzenie to wizytówka północnej części Europy.

Styl industrialny
Surowy styl przemysłowy, rodem z przedwojennychfabryk. Minimalizm, dużepowierzchnie o chłodnej kolorystyce, braknatrętnych ozdób (a jeśli już się pojawiają,sa to zazwyczaj proste przedmioty lubgrafiki przedstawiające techniczneelementy, miasta, mosty itp.)Styl industrialny przybył do Polski z EuropyZachodniej oraz zza oceanu. Chłód iprostota, duże powierzchnie oraz wysokisufit to główne elementy tego stylu.Jezeli nie mozemy osiagnac duzejprzestrzeni za pomoca przebudowy scian,powinnismy uzyc kilku sztuczek:• użycie odpowiednich kolorów: jasne ichłodne będą sprawiać wrażenie oddalenia,ułozenie warstwowe, optycznie wydłuza iposzerza wnętrze.• zmniejszenie ilości elementów wystroju.• ułożenie większych sprzętów na jednympoziomie: wyrazne linie podziału sprawiajawrażenie ładu i porządku.• zastosowanie luster – prosta, szklana taflastwarza iluzję głębi i znakomicie komponujesię z minimalistycznym wystrojem.
Styl prowansalski
Styl minimalistyczny

Żródeł stylu minimalistycznego należy szukać w Japonii. Charakteryzują go trzy podstawowe cechy: prostota, perfekcja i wyciszenie.

Wnętrze minimalistyczne to proste wręcz ascetyczne formy ,pozbawione ozdób.

Dominują kąty proste i geometryczne formy sprzętów. Czołową zasadą jest „im mniej-tym lepiej”. Ważne w tym stylu jest odczucie przestronności i porządku. Staramy się stworzyć harmonijne pomieszczenia, których nie zaśmiecają gadżety i drobne elementy wyposażenia wnętrz.

Niezwykle istotne jest użycie materiałów i sprzętów wysokiej jakości, wbrew pozorom, nie jest to łatwy sposób na mieszkanie. Minimalizm wnętrza może stać się doskonałym tłem do wyeksponowania jakiejś dominanty: dużego obrazu (mile widziane oryginały), doskonałego mebla lub ciekawej tkaniny. Styl zdecydowanie dla ludzi dobrze zorganizowanych i perfekcyjnych.

Zobacz także

PRACE WYKOŃCZENIOWE
PRACE WYKOŃCZENIOWE

Masz pytania ?

Kliknij poniżej by otrzymać więcej informacji.

pamiętaj o

Kontakt

Napisz do nas.

Nie czytelne? Zmień tekst. captcha txt

Start typing and press Enter to search